iphone naprawa wyswietlacza

FAQ

 

Pomoc - najczęściej zadawanie pytania

 

Podejmujemy się również naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu. Czas takich napraw jest przedłużony, ponieważ technicy muszą dokładnie przetestować urządzenie, mogą wystąpić dodatkowe dopłaty.

Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.

Mogę Państwo odwiedzić nas osobiście w centrum Poznania na ul. Nowowiejskiego 7, drobne naprawy wykonujemy na miejscu. Jeżeli nie są Państwo z Poznania zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego.

Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h. W przypadku opóźnienia/dopłaty, zostaną Państwo poinformowani mailowo za pomocą naszego systemu do obsługi klientów.

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane. Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialnośći za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić. 

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, wówczas prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w zakładce "kontakt", lub też osobiste odwiedzenie naszego serwisu, mieszczącego się na ulicy Nowowiejskiego 7 w centrum Poznania.

ZAPRASZAMY
Pn - Pt 9:00 - 17:00