wymiana baterii iphone

Profesjonalny serwis Apple

iClinica to duży serwis zajmujący się naprawą sprzętu od 2009 roku.

Naprawiamy i serwisujemy smartfony, tablety, odtwarzacze muzyczne oraz komputery w ramach czynności gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Specjalizujemy się głównie w urządzeniach mobilnych marki Apple, czyli: iPhone, iPad, iPod i MacBook. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się także akcesoria do w/w produktów.

Wierzymy, że udało nam się stworzyć najlepszy serwis Apple w Poznaniu, którego celem jest sprawienie, że nie tylko ty się uśmiechniesz, ale również Twój iPhone. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, w 2014 roku rozszerzyliśmy swoją działalność na kolejne miasto – Kraków, a w 2017 na Wrocław.

Oferujemy rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia starając się pomóc wszystkim urządzeniom noszącym znak jabłuszka.

lat doświadczenia

napraw miesięcznie

zadowolonych Klientów

Liczby nie kłamią!
Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem urządzeń Apple już od 9 lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć serwis świadczący usługi na najwyższym poziomie i w całej Polsce. Potwierdza to ponad 18000 zrealizowanych zleceń od Klientów i liczne komentarze na Facebooku i w Google.

wymiana obudowy iphone